مهمان گرامی، برای مشاهده ی کامل انجمن و شرکت در مباحث می بایست ابتدا از طریق این لینک ثبت نام کنید و یا با حساب قبلی خود وارد شوید !
اف سی باواریا خاطرات تلخ و شیرین فوتبالی در سال 2014
صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
Like Tree12Likes

موضوع: خاطرات تلخ و شیرین فوتبالی در سال 2014

1. 12-25-2014, 04:37 PM
    پست شماره:
    1

SaeedEminem2 آواتار ها

سال تولد
    1365
    شغل و تخصص
    IT Engineer

خاطرات تلخ و شیرین فوتبالی در سال 2014

الان که سال میلادی داره تموم می شه و فوتبال هم مدتی تعطیله، می تونیم یه تاپیک با عنوان خاطرات و لحظات خاص فوتبالی در سال 2014 داشته باشیم. و هر وقت یه خاطره در این مورد به ذهنمون رسید حتی در حد یکی 2 خط اونجا بگیم،

2 قهرمانی تو آلمان، حذف در نیمه نهایی اروپا و قهرمانی جام جهانی بعد از 24 سال مطمئنا لحظات تلخ و شیرین زیادی واسه همه داشته !
    NeVer Felt so Lonely I
    Wish That You Could Show Me Love
    سکوت به هزار زبان در سخن است

2. 6 کاربر مقابل از SaeedEminem2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. 12-25-2014, 07:29 PM
    پست شماره:
    2

کان مقدس آواتار ها

سال تولد
    1340
    شغل و تخصص
    دانشجو
    2014 فوتبالی با قاطعیت بایرن و سر زبون بودنش آغاز شد.
    خاطرات تلخش شکست خوردن در برابر رئال بود.تلخ از این بابت که تا قبل اون بازی رو ابرا بودیم و یک باره با مخ خوردیم تو زمین.
    اما خب با قهرمانی آلمان تو جام جهانی واقعا جبران شد شکست بایرن.
    درسته که آدم نباید به چیزهای کم قانع بشه و باید همیشه کمال گرا باشه،درسته باخت به رئال رو ترکیب چینی بد پپ به دست اومد و ... اما تیم کهکشانی رئال اوایل قرن 21،میلان قدرتمند اواسط قرن 21 و گل سرسبدشون بارسای پپ هم تو دابل کردن قهرمانی ناکام بودن.
    حرفم اینه درسته که خیلی راحت میتونستیم پارسال اول بشیم،اما اتفاق اونچنان ناهنجاری نیفتاد.
    ایشالله که امسال تو اروپا جبران بشه خاطره ی سنگین شکست فصل قبل
    [SIGPIC][/SIGPIC]

4. 7 کاربر مقابل از کان مقدس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

5. 12-25-2014, 08:13 PM
    پست شماره:
    3

SaeedEminem2 آواتار ها

سال تولد
    1365
    شغل و تخصص
    IT Engineer
    من پراکنده می گم، چطور می شه کسی که یک ماه پیش رقیب نویر لام بواتنگ کروس شواینی گوتزه مولر بوده، و بارها تنفرشو نسبت به بایرن ابراز کرده، حالا بشه طرفدار همون بازیکن ها در قالب تیم ملی آلمان؟

این واقعا عجیپ ترین اتفاق فوتبالی سال 2014 بود !

با مصدومیت رویس نویر شواین اشتایگر و نبود گومز، منکه به جام جهانی اصلا خوش بین نبودم و احتمال می دادم به پرتغال ببازیم. ولی خب مانشافتی ها واقعا با تحقیر پرتغال یه حال اساسی دادن

بعد از قهرمانی و رکورد کلوزه، شکست پرتغال بهترین اتفاق جام جهانی بود، البته قبلش هم که نابود شدن اسپانیا توسط روبن !

بقیه موارد رو فکر کنم تا یادم بیاد بعدا می گم
    NeVer Felt so Lonely I

6. 5 کاربر مقابل از SaeedEminem2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

7. 12-25-2014, 10:28 PM
    پست شماره:
    4

MOHAMMAD 13 آواتار ها

سال تولد
    1340
    شغل و تخصص
    دانشجو
    لحظات تلخ و شیرین که زیاد بودن تو این سال.
    تلخ ترین لحظه شکستمون جلو ریال تو بازی برگشت و شیرین ترین لحظه قهرمانی تو جام جهانی بود.
    لحظات تلخ دیگه مثل گل ویدیچ تو بازی رفت با منچستر,مصاحبه های احمقانه کروس,همین باخت 3-2 به سیتی
    لحظات شیرین دیگه هم مثل 4تایی کردن تیم رونالدو,گل شواینی به منچستر,گل روبن به اسپانیا و سوسک شدن راموس,7تایی کردن برزیل
    SaeedEminem2 likes this.

8. 6 کاربر مقابل از MOHAMMAD 13 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

9. 12-25-2014, 10:33 PM
    پست شماره:
    5

Ultra BayernY آواتار ها

سال تولد
    1340
    مسلما تنها خاطره ای که سال 2014 داشت جام جهانی بود .
    قهرمانی بوندسلیگا که مسجل شده بود و اصلن حال نداد . جام حذفی هم همینطور
    تو اروپا هم شکست بدی خوردیم و تنها چیزی که میتونست به آینده و فوتبال امیدوارمون کنه همین جام جهانی بود
    این احساس رسیدن به موفقیت ی طرف . شرایط هم ی جوری بود که خیلی استرس داشت
    فکر کنم فقط 65 دقیقه استرس نداشتیم
    وضعیت آلمان که پیچیده شد تو گروهش مخصوصن بازی آخر که امکان حذفمون هم بود
    بعد از اون بازی با الجزایر که اوج استرس بود و من فقط لباسمو میجوییدم یا ناخن میجوییدم مثل لو . البته واقعن ته دلم روشن بود
    بازی بعدی مقابل فرانسه هم اوج ترس بود . خصوصا اون توپی که نویر دقیقه آخر گرفت شخصن بهترین و مهمترین مهاری بود که دیدم
    بعد از اون بازی تا بازی مقابل برزیل بازم استرس وجود داشت که دیگه بعد از چند دقیقه از بازی تموم شد و تا آخر بازی که دوباره فکر فینال استرسو شروع کرد
    تو فینالم که واقعن یخ زدم و آروم آروم نفس میکشیدم . تک به تکایی که از دست دادن مخصوصن توپی که هیگواین زد بیرون یا گلی که زد و خوشحالی ای که کرد مطمعن بودم دیگه نمیتونیم جبران کنیم با اون دفاعی که آرژانتین داره که داور گفت آفساید انگار دنیا رو دادن بهم
    بخدا اگه اون تک به تکه هیگواین گل میشد کروسو ترور میکردم جدی میگم مخصوصن اون زمان رو اعصابمم بود
    بعدشم که دیگه گل قهرمانی گوتزه ستاره آلمانی بایرن . واقعن دوسش دارم گوتزه رو از بازیکنایی هستش که قلبا دوسش دارم
    تازه استرس شروع شد و ی ضربه ایستگاهی هم دادیم که مسی رفت پشتش و خراب کرد و اون لحظه ای که بازیکنا دویدن تو زمین به خدا فکر کردم توهمه . که دیدم ن جدی جدی آلمان قهرمان جام جهانی شده
    خدایی اگه آلمان قهرمان نمیشد ی افسردگی شدیدی میگرفتیم همگی

بدترین خاطره هم که گلای مزخرفی بود که رئال میزد و هر توپی میومد رو دروازه بایرن ن نمیگفت . از بدترین و کوچکترین موقعیتا که آماتور ترین تیما هم گل نمیخوردن گل خوردیم
    بعدیش هم مصدومیت رویس قبل از جام جهانی
    بعدیش هم گل راموس به اتلتیکو
    ویرایش توسط Ultra BayernY : 12-25-2014 در ساعت 10:40 PM
    One God One team One Love
    Fc Bayern Munchen Forever

10. 5 کاربر مقابل از Ultra BayernY عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

11. 12-26-2014, 11:56 AM
    پست شماره:
    6

mohammadamin آواتار ها

سال تولد
    1340
    شغل و تخصص
    دانشجو
    بدترین روز فوتبالی من تو این سال که همون بازی برگشت با ریال بود که اصلا بعد از گل دوم ریال دیگه بقیشو نگاه نکردم.تا چند روز بعدشم که تو شوک بودم!اصلا حس درس خوندنم نبود.سرکلاس هم که میرفتم هیچی نمیفهمیدم!
    غیر بایرن هم همون گل راموس بود که اونم خیلی ضد حال بود گرچه تا ریال گل نمیزد داور هم سوت نمیزد اینو مطمین بودم!
    قهرمانی تو بوندسلیگا که اصلا خوشحالی نداشت عادی شده بود ولی جام حذفی چرا خوشحال شدم.مخصوصا این که بعد از بازی با ریال بود و قبل از بازی به خودم میگفتم اگه ببازیم هم مهم نیست یعنی همچین حسی داشتم قبل بازی ولی بازی که شروع شد مثل همیشه استرس گرفتم و با خودم گفتم میبریم.
    جام جهانی هم که دیگه سراسر حال دادن بود!یعنی عجب جام جهانی خوبی شد.قهرمانی مقتدرانه ی آلمان یه طرف حذف فاجعه آمیز انگلیس یه طرف.زدن چهار گل به پرتغال و نابوی رونالدو یه طرف برد پنج گله ی هلند و درخشش روبن و محو اسپانیا و بازیکنای ریال یه طرف!هفت گل زدن به برزیل و تحقیر برزیل جلوی چشم تماشاچیا یه طرف حذف دوباره ی ایتالیا تو دور گروهی یه طرف!
    جام جهانی که با بردن پرتغال و رونالدو شروع بشه و با بردن آرژانتین و مسی تموم بشه!
    در مورد بازیا هم که قبل از بازی با پرتغال منم شدید نگران بودم فکر میکردم تیم آمادگی کامل نداره و ناهماهنگه مصدومم که زیاد داشتیم.واقعا نتیجه گرفتن آلمان با اون وضع اوج هنرنماییشون بود و البته یواخیم لو هم جواب همه ی منتقدا رو محکم داد.
    قبل از این که بازی با پرتغال شروع بشه برادرم گفت آلمان چهار تا میزنه!البته پیش بینیش چهار دو بود!بازی با غنا هم پیچیده شد.البته مطمین بودم نمیبازیم.با آمریکا هم که آلمان بیشتر مدارا میکرد و حفظ انرژی.
    ولی اوج خوش خیالی بازی با الجزایر بود.من به شخصه دوست داشتم روسیه با کاپلو بیاد بالا تا باهاشون بازی کنیم و حالشونو بگیریم ولی خب الجزایر صعود کرد.بعد از صعود الجزایر خیالم از برد راحت بود.یعنی قبل بازی اصلا استرس نداشتم و دیگه گفتم کم کم سه تا میزنیم!ولی خب بازی که شروع شد و هر چی که از بازی میگذشت استرسم بیشتر میشد.به شخصه اون حالی که تو بازی با الجزایر داشتم رو تو هیچ بازی نداشتم.چقدر حرص خوردم تو 90 دقیقه!هر بار که نویر میومد جلو و توپا رو دفع میکرد هم خوشحال میشدم هم داغون از این که میدیدم چقدر راحت دفاع جا میمونه و مهاجم میتونه تک به تک بشه.همون یه بازی به نظرم کافیه که توپ طلای امسالو بدن به نویر!همون بازی باعث قهرمانی آلمان شد.
    بازی با فرانسه هم خیلی سخت بود.سر افطار بود همون لحظه که صدا رو قطع کردن برن برا اذان هوملس گل زد.یعنی فرانسه میومد بالا قهرمان میشد اینو مطمینم چون بعد از آلمان و البته همراه با هلند بهترین تیم مسابقات بودن.اون آخر بازی که ایستاده بازی رو نگاه کردم و سیو دقیقه ی آخر نویر که محشر بود.
    بازی با برزیل هم قبل بازی سراسر نگرانی بود نگرانی از جو ورزشگاه و میزبانی و داوری ولی خب بازی یه جوری شد که بعد از زدن گل دوم خیالم راحت شد و شد کم تنش ترین بازی جام!حیف که نیمار نبود وگرنه جا هفت تا هشت تا میخوردن!
    فینالم که دیگه تهش بود.صد و بیست دقیقه بدبختی!وقتی هیگواین گلو زد منم گفتم تموم شد!یعنی آرژانتین یه مهاجم خوب کنار مسی داشت مثلا شاید اگه دی ماریا بود اوضاع فرق میکرد اینو قبول دارم.این حرف منطقیه چون هیگواین آگویرو و مخصوصا پالاسیو خیلی داغون بودن تو اون بازی البته تو کل جام بد بودن نمونش بازی با ایران!!!!و یه جورایی قهرمانی آلمان مدیون ایناست!انصافا دفاع و دروازه ی آرژانتین عالی بود.مسی هم یه تنه باید جور حملشونو میکشید.ولی این که مثلا میگن اگه نیمار بود برزیل اون طور نمیباخت این حرف دیگه خیلی مسخرست!آلمان که گل زد منی که همیشه آروم بودم و تو خودم میریختم فریاد زدم گل و پا شدم یه دور افتخار هم زدم.اون دقایق بعد از گل هم که نمیگذشت!همش استرس البته آرژانتین هم دیگه تموم شده بود.شواینی
    رکورد شکنی کلوزه هم یکی از بهترین خاطراتم بود.یعنی یکی از آرزوهام بود که همیشه از چهار سال پیش منتظرش بودم.این برزیل هم یه وسیله شد برا رکوردشکنیش.بعد از این که کلوزه تو بازی با برزیل تعویض شد و رفت بیرون یه لحظه دوربین رفت رو قیافه ی رونالدوی اوریجینال این لحظه هم خاطره انگیز بود و هیچ وقت یادم نمیره!
    sami-oli and Ultra BayernY like this.

12. 5 کاربر مقابل از mohammadamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

13. 12-26-2014, 04:05 PM
    پست شماره:
    7

Lieber_Kahn آواتار ها

سال تولد
    1367
    شغل و تخصص
    ارشد انرژی های تجدیدپذیر
    خوب اوج خوشحالی امسال واسه جام جهانی بودش دیگه به ظور قظع ! من هم که اصلا از اولش یه جورایی به دلم براد شده بود قهرمانی واسه آلمان هستش چون واقعا تیم بود ، تو هیچ بازی ای هم اونجور استرس نداشتم و اصلا فکر باخت رو نمی کردم !

و خوشحالیم نه به خاظر تیم بودنشون بلکه به خاطر افتخار این کشور و موفقیت و نتیجه گیری این سیستم با برنامه بود و دوست داشتم قهرمان بشن و وقتی شدن دیگه به نهایت آرزوهام رسیدن !

دیگه تا مدت ها اگه هیچ جامی هم بدست نیاد واسه من و نسل من همین جام خیلی ارزش داره و حسابی شارژم کرده ! البته امیدوارم که باز جام های دیگه رو به افتخاراتشون اضافه کنن !

بازی نیمه نهایی هم انصافا خیلی بهم چسبید چون یه جورایی خاص انتقام جام جهانی 2002 رو گرفتن و حسرتی که به دل کان مونده بود رو کمی جبران شد و زخمش التیام پیدا کرد ، البته هیچی جای اون رو نمی گیره ولی خوب باز هم خیلی چسبید !

Probieren geht über studieren

14. 5 کاربر مقابل از Lieber_Kahn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

15. 12-26-2014, 07:29 PM
    پست شماره:
    8

علي م آواتار ها

سال تولد
    1340
    بله پر از خاطره بود نهر نمايي راموسو رونالدو٤تايي كردن بايرن خريد خامس قهرماني ألمان كلا عالي بود اين فصل

16. کاربر مقابل از علي م عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

17. 12-26-2014, 10:44 PM
    پست شماره:
    9

Ultra BayernY آواتار ها

سال تولد
    1340
    واقعن محمد امین عزیز عجب بازی کرد شواین اشتایگر تو اون بازی شاید سال پر فروغی نداشت ولی تو جام جهانی مخصوصن اون بازی بی نظیر بود و فراتر از ی فوتبالیست داشت مثل ی گلادیاتور میجنگید .
    انگار از تجربه ی کل این سالا تو اون بازی داشت استفاده میکرد . اگه تیم تونست دووم بیاره تو اون بازی به نظرم فقط بخاطر وجود شواین اشتایگر بود وگرنه خیلی راحت کمر آلمان میکشست
    ضمنن عکس امضاتم خیلی عالیه
    mohammadamin likes this.
    One God One team One Love
    Fc Bayern Munchen Forever

18. 5 کاربر مقابل از Ultra BayernY عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

19. 12-29-2014, 10:49 AM
    پست شماره:
    10

SaeedEminem2 آواتار ها

سال تولد
    1365
    شغل و تخصص
    IT Engineer
    بله واقعا داشتن بازیکنی مثل شواین اشتایگر تو اون فینال یه خوشی بزرگ بود

درکل می شه گفت فصل ضعیف و ناموفقی داشت، چون اصلا فرصت بازی کردن نداشت. قبل از جام هم دوباره مصدوم شد و بر فرض رسیدن، چون آماده نبود من بعید می دونستم لوو بهش بازی بده

حالا نمی دونم تغییر پست بود، تعصبی شده بود یا اینکه چون کم بازی کرده بود نسبت به بقیه پر انرژی تر بود، تو اون چند بازی به خصوص فینال ترکوند.

خوب بازی کردن یه چیزه، با دل و جون بازی کردن یه چیز دیگه ست، فقط حمید استیلی رو یادمه که وسط زمین خیلی می زدنش، هر بازی بیش از 10 خطای شدید روش می شد ولی بازم نه جا می زد و نه عصبانی می شد. تو این بازی هم شواینی رو چند بار بدجور زدن، انگار می دونستن قلب تیمه و اگه مصدوم شه تیم دچار مشکل می شه که عمدا می خواستن مصدومش کنن (بی شرفا)

چند بار احتمال می دادم که دیگه نتونه بازی کنه و تعویض شه، ولی هربار بلافاصله بر می گشت و دوباره با تمام وجود خودشو پرت می کرد جلو توپ و حریف

فکر کنم همین موضوع رو بقیه هم اثر گذاشت که این بازی واسه ما بازی مرگ و زندگیه، یا می بریم یا می میریم. و وقتی یه تیم واسه برد انقدر جدی و مصمم باشه، ناخوداگاه رو تیم حریف هم اثر می ذاره و از نظر روانی اجازه فکر کردن در مورد قهرمانی رو به حریف نمی ده
    mohammadamin likes this.
    NeVer Felt so Lonely I

20. 5 کاربر مقابل از SaeedEminem2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع